Szynowa Kuchnia

Szare drewno...

Niebiesko mi..

Niebiesko mi.. 🙂

Część dzienna..

Niebiesko mi..

Niebiesko mi.. 🙂

Niebiesko mi..

Niebiesko mi.. 🙂

Wielki format

Klasa sama w sobie

Kamienna biel

Przestronność ponad miarę

Diametralna zmiana

Zmianie uległo wszystko łącznie z kominkiem. Jaskrawe kolory zostały zastąpione zgaszoną zielenią i delikatną szarością.

DREWNO W SZAROŚCI

Łazienka zmieniła się diametralnie. Nowa instalacja elektryczna, wod-kan. Oprócz łazienki wykonano resztę prac w mieszkaniu. Zdjęcia już niebawem.

ŁAZIENKA Z OSTRYM SKOSEM

Łazienka zastana w stanie deweloperskim. Pani Angelika zdała się na nas. Nie tylko przekazała nam łazienkę, ale o tym już niedługo.

ŁAZIENKA OD PODSTAW

W tej łazience nie ma nic, co było wcześniej. Zapraszamy do projektu łazienki w zakładce "Wizualizacje". Można śmiało powiedzieć, że realizacja ta współgra z projektem od A do Z.

DOM POD TARNOWEM

Coś dla tych, którzy uwielbiają biel i czerń. 🙂 Osobiście bardzo odpowiada nam taki styl. Elegancja i klasa sama w sobie. Właścicielom dziękujemy za miłą współpracę. 🙂

JODEŁKOWA ŁAZIENKA

Łazienka w biało szarej odsłonie. Płytki ułożone we wzór jodełki nadaje pomieszczeniu charakteru. Podtynkowa armatura, umywalka nablatowa tworzy nowoczesność samą w sobie. Klasa sama w sobie.

KOLEJNE MIESZKANIE

Mieszkanie czteropokojowe - bardzo przestronne.

IMG_20190214_153325

MIESZKANIE DWUPOKOJOWE

Mieszkanie w jednym z nowych osiedli Krakowa.

DOM

900 M2 suchej zabudowy w domu jednorodzinnym pod Krakowem.
Przepiękna okolica, z dala od miejskiego zgiełku.
Oprócz płyt G/K nasze prace polegały na flizowaniu podłóg, tj. korytarz, łazienki oraz ułożenie podłogi.

OKNO NA ŚWIAT

Mieszkanie dla naszej ulubionej znajomej. 🙂 Weszliśmy na mieszkanie jedynie z panelami na podłodze. Każdy detal skrupulatnie zaplanowany przez naszą zleceniodawczynię z minuty na minutę stawał się realny. Podwieszany sufit, cegiełka na ścianach, klimatyczne dodatki - całość dała mega fajny efekt. Do tego piękne duże okna, dzięki którym aż chce się tam mieszkać.

PRZEDKSZKOLE

Kraków - Nowa Huta. Dwujęzyczne przedszkole w świetnej lokalizacji. Budynek zastaliśmy w stanie deweloperskim. Naszym zadaniem było wykończenie pomieszczeń według wytycznych jednego z biur projektowych, zajmujących się typowo projektami szkół i przedszkoli. Życzymy Maluszkom wspaniałej edukacji w formie zabaw i innych atrakcji.