DOSKONAŁA
10 opinii na
Grzegorz Piwko
Grzegorz Piwko
18/01/2022
Mieliśmy i nadal mamy przyjemność współpracy z powyższa firma.. Długo szukaliśmy aż w końcu trafiliśmy na firmę godna polecenia która na dzień dzisiejszy dążymy zaufaniem. Bardzo pomocni otwarci na propozycje zmian. Nie zamykają się w określonych wcześniej ramach projektowych tylko chętnie wychodzą z własną inicjatywa na przeciw wymaganiom inwestora. W razie problemów szybka analiza problemu i gotowe co najmniej 2 rozwiązania problemu. Polecamy z czystym sumieniem.
Paweł Czechowicz
Paweł Czechowicz
17/01/2022
Panowie budowali mi dom. Ceny materiałów bezkonkurencyjne. Drobne opóźnienie ze względów pandemicznych, co dziś to codzienność. Nasz kierownik budowy sprawdzał etapy bez uwag. Mogę tylko polecać. Znajomi już zarezerwowali terminy.
Maciej Czerwiec
Maciej Czerwiec
22/11/2021
Polecam zdecydowanie - Sylwester i jego ekipa robią świetną robotę, są na czas, są bardzo kontaktowi i uczciwi. Widać, że dbają o klienta i robią tak, żeby było dobrze i dopasowanie.
Elżbieta Bączek
Elżbieta Bączek
07/04/2021
Bardzo kompetentne usługi, przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu i bezkonfliktowa współpraca. Dziękuję!!!! i z czystym sumieniem rekomenduję usługi Pani Sylwii, jako profesjonalnego i rzetelnego projektanta wnętrz.
Krystian Paszkiewicz
Krystian Paszkiewicz
30/09/2020
Pełen profesjonalizm względem klienta. Wszystko na czas. Jak to przy remoncie, różne rzeczy wyskakują, ale na bieżąco wszelkie problemy były rozwiązywane. Miałem wymyślony układ, ale Pani Sylwia pokazała mi, że z mojego mieszkania można wycisnąć jeszcze więcej, za co jestem mega wdzięczny. Świetna ekipa. Polecam, jeżeli potrzebujesz kompleksowego remontu.
Judyta Jasinska
Judyta Jasinska
18/06/2020
Profesjonalna i godna polecenia FIRMA. Projekt wnętrza naszego domu został wykonany bardzo sprawnie i fachowo. Jestesmy bardzo zadowoleni z efektów wykonanej pracy polecamy Studio Projektowe SKdesigner
Maria Konarska
Maria Konarska
18/06/2020
Polecam firmę AIVO :) Fachowe doradztwo, nie naciągają na niepotrzebne koszty. Każda moja wątpliwość została szczegółowo wyjaśniona. Mogę szczerze polecić zarówno pracę nad projektem, jak i jego wykonanie w rzeczywistości. :) Kompleksowo, sprawnie bez niepotrzebnych dla mnie nerwów. :)
Katarzyna Dziadek
Katarzyna Dziadek
20/03/2020
Bardzo profesjonalne podejście oraz szybki i wygodny kontakt. Pracują tu bardzo dobrzy architekci i służą fachową poradą. Projekt wykonany przez firmę jest bardzo ładny i spełnia w pełni moje oczekiwania. Polecam